Pyrmo-Chemia 

ul. Pełczycka 23

74-320 Barlinek


tel. 95 7462260 
fax 95 7466206

e-mail: biuro@pyrmo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  PYRMO-CHEMIA-DINITROL - początkowo firma rodzinna, dziś niewielkie przedsiębiorstwo prywatne o długoletniej tradycji, z siedzibą w Barlinku województwo zachodniopomorskie. 


Od 1989 r. jesteśmy importerem produktów - środków chemii przemysłowej, między innymi dla przemysłu samochodowego, stoczniowego i innych. Reprezentowaliśmy i reprezentujemy w Polsce takie firmy jak; PYRMO - CHEMIA; DINOL.
Nasza działalność na rynku firm zajmujących się zaopatrzeniem przemysłu motoryzacyjnego oraz serwisów, uległa umocnieniu dzięki fuzji w 1998 z tymi firmami - wchodzącą w skład grupy EMS-TOGO. Połączenie to spowodowało, że jesteśmy jednym z czołowych dostawców środków antykorozyjnych, poliuretanów, materiałów uszczelniających i powlekających dla przemysłu samochodowego na świecie, także w Polsce. Do tak dobrej pozycji na rynku przyczyniła się wysoka jakość naszych produktów oraz ponadprzeciętny serwis.  

Szczególną rolę przypisuje się także ochronie antykorozyjnej. Firma jest odpowiedzialna za rynek napraw i remontów, która opracowała produkty i metody polepszające i przedłużające trwałość pojazdów, maszyn, urządzeń itp. 
Nasz cel bycia innowacyjnym ekspertem w dziedzinie przemysłu samochodowego, wymaga ciągłego poszukiwania nowych kreatywnych pomysłów i ich urzeczywistnienia: od sformułowania poprzez funkcjonalność i zastosowanie produktów, zwracania uwagi na nieszkodliwy wpływ produktów na środowisko podczas ich wytwarzania i zastosowania, nie zapominając o recyclingu. Dostarczane produkty odpowiadają najwyższym wymogom dotyczącym jakości i bezpieczeństwa - wyróżnienia przyznane przez wielu producentów samochodów. 
Dużą uwagę zwracamy na szybką i profesjonalną obsługę naszych klientów. Oprócz sieci zajmujących się sprzedażą, posiadamy również ogólnopolską sieć handlowców. 

Rozwój w przemyśle samochodowym charakteryzuje się uwarunkowanymi, koniunkturą cyklami, uważa się jednak, że jest to przemysł ciągle rozwijający się. Ciągły postęp w budowie pojazdów, wymaga stosowania nowych technologii, materiałów i procesów. Wspólnie z naszymi Klientami będziemy rozwiązywać nowe problemy.


 

70 lat doświadczeń dla Ciebie Przez całe lata jako ważniejszy dostawca specjalizujący się w rozwiązaniach dla przemysłu transportowego, firma DINOL posiada znaczące doświadczenie nad badaniami i rozwojem firmy. 
DOBRZE ZNANE ZNAKI HANDLOWE... 


 

 Produkty te sprzedawane są zgodnie ze znakami handlowymi firm DINITROL, TUFF-KOTE DINOL.
Latami zdobywalismy doświadczenie do przedstawienia jakości i doskonałych usług, posiadamy światowy marketing i techniczne rozwiazania. 

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW... 
Propozycje firmy DINOL to wszechstronne rozwiązania w następujących dziedzinach:

    • Zapobieganie antykorozyjne pojazdów

    • Wymiana szyb w pojazdach                                                                                                                                        

    • Autokary, autobusy i pojazdy specjalne                                                                                                                                    

    • Naprawy konstrukcji pojazdów

    • Kosmetyka samochodowa    

    • Przemysł kolejowy

    • Przemysł lotniczy

Wysoka jakość systemów firmy DINOL obejmuje: produkty, podręczniki, wyposażenie, wykresy rozpylania naukę
i materiały szkoleniowe.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE DLA POLEPSZENIA JAKOŚCI PRODUKTÓW NIE ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO
DINOL ma wgląd do najnowszych państwowych technologii w obrębie przemysłu transportowego. 
Nieustanne polepszanie cyklu zawierającego próby, badania i obserwacje dla maksymalnego zaakceptowania środowiska naturalnego.