O firmie

PYRMO - DINITROL - początkowo firma rodzinna, dziś niewielkie przedsiębiorstwo prywatne o długoletniej tradycji, z siedzibą w Barlinku województwo zachodniopomorskie.

Od 1989 r. jesteśmy importerem produktów - środków chemii przemysłowej, między innymi dla przemysłu samochodowego, stoczniowego i innych. Reprezentowaliśmy i reprezentujemy w Polsce takie firmy jak; PYRMO-CHEMIA; DINOL; DINITROL.
Nasza działalność na rynku firm zajmujących się zaopatrzeniem przemysłu motoryzacyjnego oraz serwisów, uległa umocnieniu dzięki fuzji w 1998 z tymi firmami - wchodzącą w skład grupy EMS-TOGO. Połączenie to spowodowało, że jesteśmy jednym z czołowych dostawców środków antykorozyjnych, poliuretanów, materiałów uszczelniających i powlekających dla przemysłu samochodowego na świecie, także w Polsce. Do tak dobrej pozycji na rynku przyczyniła się wysoka jakość naszych produktów oraz ponadprzeciętny serwis.
Szczególną rolę przypisuje się także ochronie antykorozyjnej. Firma jest odpowiedzialna za rynek napraw i remontów, która opracowała produkty i metody polepszające i przedłużające trwałość pojazdów, maszyn, urządzeń itp.
Nasz cel bycia innowacyjnym ekspertem w dziedzinie przemysłu samochodowego, wymaga ciągłego poszukiwania nowych kreatywnych pomysłów i ich urzeczywistnienia: od sformułowania poprzez funkcjonalność i zastosowanie produktów, zwracania uwagi na nieszkodliwy wpływ produktów na środowisko podczas ich wytwarzania i zastosowania, nie zapominając o recyclingu. Dostarczane produkty odpowiadają najwyższym wymogom dotyczącym jakości i bezpieczeństwa - wyróżnienia przyznane przez wielu producentów samochodów.
Dużą uwagę zwracamy na szybką i profesjonalną obsługę naszych klientów. Oprócz sieci zajmujących się sprzedażą, posiadamy również ogólnopolską sieć handlowców.

Rozwój w przemyśle samochodowym charakteryzuje się uwarunkowanymi, koniunkturą cyklami, uważa się jednak, że jest to przemysł ciągle rozwijający się. Ciągły postęp w budowie pojazdów, wymaga stosowania nowych technologii, materiałów i procesów. Wspólnie z naszymi Klientami będziemy rozwiązywać nowe problemy.

Kontakt

Dane kontaktowe

Tel. 95 74 622 60

biuro@pyrmo.pl

Pełczycka 23
74-320 Barlinek
Polska

Formularz kontaktowy